Listed today
Tennōji Ward, Osaka, Osaka Prefecture 543-8799, Japan
¥110,180 / month
Size
33 m²
Price
¥110,180
Price per m²
¥3339
The listing is located at Tennōji Ward, Osaka, Osaka Prefecture 543-8799, Japan
Loading map