Listed today
Fukushima Ward, Osaka, Osaka Prefecture 553-0002, Japan
¥107,060 / month
Free 1 month rent Free internent
Free 1 month rent Free internent
Size
31 m²
Price
¥107,060
Price per m²
¥3454
The listing is located at Fukushima Ward, Osaka, Osaka Prefecture 553-0002, Japan
Loading map