Listed today
Naniwa Ward, Osaka, Osaka Prefecture 556-0014, Japan
¥101,200 / month
Size
27 m²
Price
¥101,200
Price per m²
¥3748
The listing is located at Naniwa Ward, Osaka, Osaka Prefecture 556-0014, Japan
Loading map