メゾンドヴィレ神田神保町, Sakura-dori, Kanda-Jimbocho 2, Chiyoda, Tokyo 102-0000, Japan
¥165,000 / month
-
-
Size
28 m²
Price
¥165,000
Price per m²
¥5893
The listing is located at メゾンドヴィレ神田神保町, Sakura-dori, Kanda-Jimbocho 2, Chiyoda, Tokyo 102-0000, Japan
Loading map