Listed today
Burgers cafe Grill Fukuyoshi, Kinka-dori, Kanda Sarugakucho 1, Chiyoda, Tokyo 102-0000, Japan
¥148,000 / month
-
-
Size
25 m²
Price
¥148,000
Price per m²
¥5920
The listing is located at Burgers cafe Grill Fukuyoshi, Kinka-dori, Kanda Sarugakucho 1, Chiyoda, Tokyo 102-0000, Japan
Loading map