Listed today
Yamashina Ward, Kyoto, Kyoto Prefecture 607-8212, Japan
¥87,200 / month
Property type
apartment
Rooms
2
Size
50 m²
Price
¥87,200
Price per m²
¥1744
The listing is located at Yamashina Ward, Kyoto, Kyoto Prefecture 607-8212, Japan
Loading map