Listed today
鵜沼朝日町五丁目, Kakamigahara, Gifu Prefecture 509-0145, Japan
¥79,574 / month
Please
Please
Size
46 m²
Price
¥79,574
Price per m²
¥1730
The listing is located at 鵜沼朝日町五丁目, Kakamigahara, Gifu Prefecture 509-0145, Japan
Loading map